SIA “Hekes Latvia”

Nodarbojamies ar sūkņu un sūkņu sistēmu piegādi, apkopi un konsultācijām.

SIA “Hekes Latvia” dibināta 2004.gadā. Tajā strādā kvalificēti speciālisti ar lielu praktisku pieredzi dažādu sūkņu un sūkņu sistēmu pareizā izvēlē un piegādēs.

Mūsu firma sadarbojas ar vairāk nekā 20 dažādiem sūkņu ražotājiem Eiropā. Esam pārstāvji tādiem pazīstamiem ražotājiem kā Xylem Water Solutions – Vogel un Lowara, Desmi Pumping Technology, Pompetravaini, strādājam arī ar daudziem citiem ražotājiem Rietumeiropā – Faggiolati Pumps, CDR, Starpower, GMP, Aldo Barbera, Jabsco, Argal, Caprari, Doseuro, Maag, Dosatron, Witte, Zuwe, Pentax, EMEC, Pompecucchi, GVR pump, Dellmeco.

Apkalpo sekojošas nozares

Ūdensapgāde un kanalizācijas iekārtas, naftas produktu ražošana un pārsūknēšana, pārtikas un ķīmiskā rūpniecība, apkure un karstā ūdens sagatavošana, ugunsdzēsības iekārtas un gruntsūdeņu līmeņa pazemināšanas iekārtas.

Piedāvā sūkņus

Centrbēdzes, zobratu, vakuuma, dozatorsūkņus, pašiesūcošos sūkņus gruntsūdeņu līmeņa pazemināšanai un avārijas dienestiem, sūkņu sistēmu aprīkojumu – noslēgarmatūru, vadības skapjus, frekvenču pārveidotājus, ugunsdzēsības stacijas, kā arī visu veidu sūkņus ar individuālo pievadu (iekšdedzes dzinēji, hidrauliskie dzinēji).